aDSC_6658 aDSC_6658
aDSC_4797 aDSC_4797

Pátek 7.9.2012 - den druhý

7.9.2012 Dnešní den se nejlépe z českých týmů vyvedl Buldokům Praha. Po ranní prohře se super silným týmem základní skupiny D - Black & White Racket Club Worms (za tento tým např. nastoupil proti Janu Koukalovi Nick Matthew a proti Petrovi Martinovi David Palmer a sluší se říci, že oba naši hráči dokázali vzít svým soupečům jeden set) se rozhodující boj o postup do semifinále odehrál odpoledne v 16 hodin na skleněném kurtu v TOP Hotelu Praha. Buldoci se postavili německému týmu Paderborn Squash Club. Podařilo se jim zvítězit 3:1 (Tim Vail porazil 3:1 Lennarta Osthoffa, Greg Gaultier 3:1 Simona Rosnera, Petr Martin 3:2 Tima Garnera a za rozhodnutého stavu Jan Koukal prohrál s Chrisem Simpsonem). Zítra ráno se tým Jana Koukala a Ondry Ertla v semifinále postaví hráčům Aberdeen. Za tento skotský tým hraje např. Daryl Selby (současná světová 11) nebo Simon Parke (v roce 2001 světový hráč 3). Semifinálový zápas začíná již v 9 hodin na Hamru v Záběhlicích. Vstávejte a spěchejte fandit !!!

Replica Handbags

zleva : Stefan Casteleyn, Greg Gaultier, Jan Koukal, Gus Hansen, Tim Vail, Petr Martin, Richard Nádvorník a Ondra Ertl

Druhý mužský český tým Squashclub Strahov o postup mezi nejlepší čtyři hrál právě s již zmíněným Aberdeenem. Bylo možné spatřit vynikající zápasy mezi Lucasem Sermem a Darylem Selby, kde Lucas nakonec prohrál 2:3 (11/9, 6/11, 10/12, 11/1 a 6/11) a souboj Simona Parke s Jardou Čechem. Jarda nakonec také prohrál a podlehl 3:0 40-ti letému hráči se zkušeností bývalého hráče TOP 10 žebříčku PSA.

A konečně ženský tým Squashclubu Strahov ve složení hráček : Anna Klimundová, Agapi Kazamis a Helena Vladyková obsadil konečné 6 místo a o jednu příčku si tak vylepšil papírové předpoklady. Poslední zápas o konečné umístění strahovské squashistky sehrály s polským týmem Malaka Ladies Team, za který hraje Lucie Fialová. Souboj nasazených jedniček tak svedl na jeden kurt Lucku a Aničku. Celkově vyzněla sada těchto zápasů lépe pro polský tým 2:1.Zobrazit komentáře »
« Skrýt komentáře

Komentáře k článku

Přidat komentář
Jméno:
Opiště prosím kód captcha
pozn.: šedá - neregistrovaný uživatel, zelená - registrovaný uživatel, červená - administrátor


Další články v této sekci

Dále čtěte na SquashPage.net